هشتمین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی- کرمانشاه

هشتمین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی، سیستم های آبیاری، صنایع تبدیلی و نهاده های کشاورزی هشتم شهریور ماه سال جاری در کرمانشاه برگزار شد. این نمایشگاه به مدت ۴ روز و تا ۱۱ شهریور دایر بود.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه با اشاره به برپایی هشتمین نمایشگاه ادوات کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه گفت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 2000 متر برپا شد.
سلیم‌ساسانی از فعالیت 60 غرفه در این نمایشگاه خبرداد و افزود: شرکت‌هایی از استان‌های مختلف از جمله تهران، همدان، خراسان رضوی، اردبیل، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی در این نمایشگاه محصولات خود را عرضه کردند
وی همچنین افزود: حضور شرکتهای مختلف از سراسر کشور در این نمایشگاه سبب آشنایی هرچه بیشتر با ظرفیتها و قابلیتهای این منطقه گردیده است که در جذب سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی استان مؤثر خواهد بود.

در بازدید جناب آقای دکتر شهبازی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و جناب آقای دکتر خدادوست سرپرست اداره مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از غرفه شرکت دانش بنیان آریا سرو سپهر الوند، ایشان از نحوه عملکرد دستگاه های برداشت چغندرقند تولیدی شرکت آریاسا مطلع شدند.

با توجه به اینکه استان کرمانشاه یکی از قطب‌های اصلی کشت چغندرقند در کشور میباشد،شرکت دانش بنیان آریاسا حضور فعالی در این نمایشگاه داشت. دستگاههای برداشت چغندرقند عرضه شده در این نمایشگاه با استقبال فراوان کشاورزان و پیمانکاران برداشت چغندرقند استان رو برو شد و زمینه فعالیت موثر شرکت آریاسا در این استان فراهم گردید.