اخبار

حضور شرکت دانش بنیان آریاسا در چهاردهمین نمایشگاه بین الملی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها، آبیاری - شیراز

شرکت دانش بنیان آریاسا در چهاردهمین نمایشگاه بین الملی شیراز که از 4 لغایت 7 اردیبهشت ماه 1397 برگزار می شود حضور خواهد داشت. مقدم شما را در این نمایشگاه گرامی خواهیم داشت.

ادامه مطلب

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین های کشاورزی مشهد

حضور شرکت دانش بنیان آریاسا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین های کشاورزی . مشهد 17 الی 20 بهمن ماه 1396

ادامه مطلب

هفتمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی، دام و طیور، شیلات و آبزیان - اهواز

حضور شرکت دانش بنیان آریاسا در هفتمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی، دام و طیور، شیلات و آبزیان اهواز. 7 الی 10 بهمن ماه 1396

ادامه مطلب

هشتمین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی- کرمانشاه

هشتمین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی، سیستم های آبیاری، صنایع تبدیلی و نهاده های کشاورزی هشتم شهریور ماه سال جاری در کرمانشاه برگزار شد. این نمایشگاه به مدت ۴ روز و تا ۱۱ شهریور دایر بود.

ادامه مطلب

اولین نمایشگاه بین الملی اتماک - آی فارم (IFarm)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهر آفتاب اولین نمایشگاه بین المللی اتماک-آی فارم (IFarm) به عنوان یک نمایشگاه تخصصی در کشاورزی و دامپروری با رویکرد مکانیزاسیون و صنعتی سازی کشاورزی از هشتم مرداد ماه 1396 در مساحت 10 هزار متر مربع با حضور 90 شرکت در مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار گردید.

ادامه مطلب

افزایش 60 درصدی تولید چغندر پاییزه در کشور

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر بتوانیم در خوزستان و ایلام کارخانه ای برای کشت پاییزه تاسیس کنیم تا سه سال آینده در تولید چغندرقند به خودکفایی می‌رسیم. به گزارش ((سبزینه))به نقل از ایلنا، عباس کشاورز، درباره کشت پاییزه چغندرقند اظهار کرد:

ادامه مطلب